Cuma, Nisan 26, 2024

San Diego dil okulları fiyatları ve San Diego’daki dil okullarına başvuru nasıl yapılır?

Forumlar AMERİKA’DA EĞİTİM San Diego dil okulları fiyatları ve San Diego’daki dil okullarına başvuru nasıl yapılır?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

San Diego dil okulları fiyatları ve San Diego’daki dil okullarına başvuru nasıl yapılır?

San Diego dil okulları,küçük ancak özellikle yaz döneminde eğitim almak isteyen öğrenciler için cazip bir tatil beldesi olarak çok uygundur.San Diego dil okulları genellikle başka şehirlerde de şubeleri olan dil okullarının şuebeleri ya da üniveritelerin kendi dil okullarıdır.

San Diego dil okulları ingilizce eğitimleri açısından birbirine benzerlik göstermekle beraber kur sınıflandırması konusunda farklılık gösterirler.Her ingilizce kursu kendi kur sınıflandırmasını yapmaktadır.

San Diego dil okulları fiyat olarak diğer Amerikan şehirlerinden çok farklı değildir.Yaşam giderleri açısından San Francisco ve Los Angeles gibi diğer California şehirlerinden daha ucuz olan şehirlerdir.San Diego dil okulları eğitim ücretleri aylık $800 dan başlar ve alınan ingilizce kursu türüne ya da eğitim alınan kursun büyüklüğüne göre değişir.

San Diego dil okulları da Amerika’daki diğer şehirlerde olduğu gibi özel ve üniversite kursları olarak iki gruptur.Üniversite dil okulları akademik kariyer beklentisi olan öğrenciler daha uygundur.Ayrıca TOEFL sınav hazırlık ya da GRE sınav hazırlık gibi beklentiler için San Diego dil okulları kesinlikle daha uygundur.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...