HUNTER College New York Dil Okulu

The International English Language Institute at Hunter College (IELI)

Hunter College New York  İngilizce bölümü 1950’den beri öğrencilere yabancıdil eğitim olanakları sunar.Hunter ingilizce programları katılımcılara genel ingilizceyi öğretirken,öğrencileri aynı zamanda Amerikan üniversitelerinde eğitim alabilecekleri seviyede de eğitmek amacıyla akademik ingilizce vermektedir.

Kısa adıyla IELI, öğrencilere fulltime ve part time eğitim programları sunmakta olup minimum katılım haftada 18 saatlik programlardır.Yanısıra öğrenciler, ek dersler alabilir iş ingilizcesi ya da akademik anlamda daha ileri seviyede ingilizce için pratik,konuşma ve gramer alanında haftasonları da düzenlenen programlara katılabilirler.

Hunter College Kampüsü,New York  merkezinde Central Park’a birkaç sokak mesafede eastside ‘da yani New York’un en lüks yerleşim ve alışveriş bölgelerinde kurulu olup,Robert De Niro,Adriana Lima gibi ünlü isimlerin de yaşadığı trendy bir muhitte yeralır.Kampüs içerisinde,öğrencilere üniversite atmosferinde eğitim olanağını şehir merkezindeki alıcı konumuyla aynı anda sunar.

EĞİTİM

Öğrencilere kursa katılımlarında seviye tesbit sınavı uygulanarak kendi seviyelerindeki bir sınıfa yerleştirilirler.Başlangıçtan ileri seviyeye her düzeyde açık sınıf bulunmkatdır.Ancak katılım için aşağıdaki başvuru ve kayıt tarihleri takip edilmelidir.

HUNTER is one of the oldest and most well-respected ESL institutes in New York City. Our outstanding faculty members and supportive administrators have been helping students reach their English language goals since 1950. The IELI prepares students for the academic challenges of an American university, for success in the business world or just to reach their highest potential as English speakers. With high-quality programs that are affordable and flexible, you are sure to find the right fit for your needs.

The IELI offers full-time and part-time classes for students of all levels, from beginner to advanced, and offers classes in the daytime, evening, and on Saturdays

HUNTER College IELI programı TOEFL IBT sınav hazırlık için de katılımcılara yoğun ingilizce eğitimi vermektedir.

EĞİTİM GİDERLERİ

KONAKLAMA

Hunter öğrencilere Brooklyn.Queens,New Jersey,Long Island ve Manhattan gibi bölgelerde paylaşımlı dairelerde private room ya da dormitory hostellerde konaklama şeklinde yardımcı olmaktadır.

 

Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *