St.GILES Kanada Dil Okulları

St.Giles,Kanada dil okulları arasında öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır.Kanada’da Vancouver ve Toronto’da dil kursları vardır.

St Giles Vancouver ingilizce dil okulları aşağıdaki eğitimleri verir;

  • General English Group
  • Beginners English
  • International Semester Courses
  • Cambridge English Preparation
  • IELTS Preparation
  • TOEFL Preparation
  • TOEIC Preparation
  • Business English
  • English For University Studies

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları genel ingilizce kurslarında haftada 20,22,28 saat ders alabilirsiniz.Genel ingilizce kurslarında, alanında deneyimli ve sertifikalı ingilizce öğretmenleri tarafından eğitim alırken farklı kültürlerden katılımcılarla bir arada eğitim alarak aynı zamanda pratik şansınızı da arttırmakta ve dünyanın dört bir yanından arkadaş edinme imkanı da bulmaktasınız.

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları genel ingilizce eğitim programları birçok kursta olduğu gibi farklı seviyelere ayrılmış olup katılımcılar kurs başlangıcında uygulanan seviye belirleme sınavlarıyla bilgi düzeylerine en uygun sınıflarda eğitime başlarlar.

Sınıf mevcutları 12-15 er kişilik olup 16+ yaş üzeri herkes katılabilir ve  karma sınıflardır.Katılımcıların ingilizce gelişimlerini hızlandırmak amacıyla aynı ülkeden olan öğrenciler farklı sınıflara yerleştirilerek kendi dilleri yerine çevreyle sadece ingilizce iletişim kurmaları teşvik edilir.

Kurs katılım tarihleri bütün özel dil kurslarında olduğu gibi esnek olup her hafta eğitime başlamak mümkündür.

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları CAMBRIDGE,TOEFL,TOIEC,IELTS eğitimleri sınav odaklı ingilizce eğitimleridir.Yani daha akademik seviyede eğitimler olup sınav teknikleri de öğrencilere kazandırılmaktadır.

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları International Semester Courses  ve English For University Studies iniglizce eğitimi Kanada’da ya da yabancı bir ülkede üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygundur.Bu eğitimlerde ingilizce ye ek olarak üniversite eğitimi planlanılan bölümle ilgili de ön hazırlık yapılır.Yani ilgili bölüme münhasır terim ve deyimlerin de öğretildiği ileri seviyede bir ingilizce kursudur.

Yukarıdaki eğitim modullerine ek olarak öğrencilerin ingilizce öğrenim süreçlerini hızlandırmak amacıyla ek özel ders programları ve pratik sınıfları da bulunur.

EĞİTİM GİDERLERİ

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları genel ingilizce kursları haftalık $231 dan başlar ancak eğitim türüne,program yoğunluğuna göre farklılık gösterir.

KONAKLAMA GİDERLERİ

St.Giles Kanada ingilizce dil okulları konaklama olarak ise diğer şehir ve ülkelerdeki gibi aile yanı konaklama yani aile yanında oda kiralama ya da student residence halls yani YMCA öğrenci yurtları şeklinde karşımıza çıkar.Haftalık $209 dan başlayan konaklama giderleri seçime göre farklılık gösterir.

Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

Fields with (*) are compulsory.

Fields with (*) are compulsory.