LSC Stanton Dil Okulu

LSC Stanton Londra ingilizce dil okulu öncelikle Londra’daki merkezi konumuyla katılımcılar cazibesini 35 senedir koruyan bir ingilizce kursudur.Londra’da ikinci zone’da Hyde Park,Picadilly Circus gibi merkezlere 10 dakika TUBE yani metro mesafesindedir. LSC Stanton İngilizce Kurslarını 3 ana başlık altında toplayabiliriz.

Genel İngilizce

İngilizce anlama,okuma,yazma ve konuşma odaklı eğitim veren genel ingilizce kursu başlangıç ya da ara seviyelerdeki öğrenciler için idealdir.Genel ingilizce kurslarında gramer ve pratik dersleri günlük hayatta daha efektif ve akıcı ingilizce konuşmanızı sağlar.Size yararları

  • Daha rahat ingilizce iletişim kurma
  • Akıcı ingilizce konuşma
  • Gramer gelişimi
  • Kelmize dağarcığını ilerletme
  • IELTS gibi sınav hazırlık kurslarına ya da iş ingilizcesine etkili ön hazırlık

LSC Stanton ingilizce dil okulu katılımcıları çoğunlukla genel ingilizce kursunu tamamladıktan sonra iş ingilizcesi kurslarına geçiş yapmaktadırlar.

İş İngilizcesi

LSC Stanton Londra ingilizce dil okulu,iş ingilizcesi katılımcılarına iş yaşamında kullanılan genel terminolojiyi ve doğru kelime ve deyimleri seçerek ingilizce öğretmeyi hedefler.İş ingilizcesinin katkıları,

 • Daha etkili ticari ilişkiler kurma
 • Bireysel kariyer olarak kendi alanınızda etkili gramer kullanımı

LSC Stanton ingilizce dil okulu iş ingilizcesi;turizm,ekonomi,teknoloji,finans gibi alanlarda sizlere hem gramer hem de telaffuz anlamında öğrenim görme olanağı sağlar.Yukarıdaki alanlarda kullanılan genel deyimleri ve kelimeleri öğrenmenizi sağlar.Çünkü günlük ingilizce ile iş yaşamında kullanılan ingilizce tamamen aynı DEĞİLDİR.Özellikle iş yaşamında kullanılan deyim ve kelimeleri öğrenmek kesinlikle katılımcıların iş yaşamlarında son derece avantajlıdır.

Günümüzde,ister bir bankada çalışın,ister teknoloji firmasında ister kendi işinizi yapıyor olun uluslararası ilişkileri yürütmek için iş ingilizcesi hemen hemen zorunludur diyebiliriz.

Business for English

İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

Aşağıdaki sınavlara hazırlık kursları olup temelde ingilizcenizi belgelemenizi sağlar.LSC Stanton ya da diğer dil okulları her ne kadar katılımcılara bir sertifika verse de kimi işyerleri işe alımlarda ya da yüksek öğretim kurumları üniversite girişlerinde sizden ingilizce seviyenizi belirli sınavlarla belgelemenizi isteyeceklerdir.Bu  sınavlar

IELTS

IELTS sınav hazırlık kursu ise üniversite girişlerinde özellikle ingilterede eğitim alacaksanız foundation adı verilen ön hazırlık senesini atlayarak direk eğitime başlamınızı sağlar.Çünkü üniversiteler IELTS sınavını kabul ederler ve bu sınva sonucuna göre foundation hazırlık eğitimine ihtiyacınız olup olmadığına karar verirler.

CAMBRIDGE CERTIFICATE SINAVLARI

FCE(Cambridge First Certificate course )  CAE(Cambridge Advanced)

Genellikle yaşamın her alanında bütün dünyada kabul gören ingilizce yeterlilik blegesidir.FCE ve CAE genel ingilizce seviyenizin puanlandırılarak ingilizce bilgi düzeyinizin adlandırılmasıdır.CV hazırlarken ilgili testten aldığınız skor profesyonel yaşamda işverenlere,ingilizce bilgi seviyenizi bütün dünyada kabul gören bir sertifika ile ispatlamnızdır.

EK EĞİTİMLER

LSC Stantonda minimum eğitim süresi haftada 15 saattir.ancak katılımcılar beklentilerine göre haftada 25 saat yoğun ve hatta buna da ek olarak birebir özel dersler şeklinde eğitimler alabilirler.

EĞİTİM GİDERLERİ

LSC Stantondaki eğitimler haftalık 150 GBP,15 saatlik standart ingilizce kursu olup alınacak eğitim türüne ve süresine göre farklılık göstermektedir.

KONAKLAMA ve KONAKLAMA GİDERLERİ

LSC Stanton ingilizce dil okulu,öğrencilere anlaşmalı aileleri yanında oda kiralayarak ya da Londra’daki hostellerde konaklama ayarlamaktadır.Aile yanı konaklamalarda yemek dahil olacak şekilde seçim de yapabilirsiniz.

Haftalık konaklama gideriniz  150 GBP den başlar ve Londra’da kalmak istediğiniz zone yani bölge seçimine göre fiyatlar değişir.ZONE şehir merkezine yakınlığına göre semtlerin1,2,3,4,5.zone gibi sınıflandırılmasıdır.

Whitelays alışveriş merkezinin hemen yanındadır.

Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

Fields with (*) are compulsory.

Fields with (*) are compulsory.