ALCC New York İngilizce Dil Okulları

ALCC NEW YORK İNGİLİZCE DİL OKULLARI

ALCC New York dil okulları uluslararası ve local öğrenciler için ingilizce eğitim programlarını profesyonel bir ortamda vermektedir.ALCC New York dil okulları hedefi,öğrencilere ekonomik ve kaliteli programları aynı anda sunmaktır.

Dünya’nın 1/4 ‘ü ingilizce konuşmaktadır.İktisadi,bilim,kültür ve sanat alanlarında dünyanın evrensel dili denilebilecek ingilizce,ALCC tarafından her seviyede ingilizce bilen öğrenci için uygun kurslar vermektedir.

ALCC New York dil okulları uluslararası öğrenciler için hem genel ingilizce kursları hem de TOEFL test hazırlık gibi eğitimler vermektedir.ALCC New York dil okulları kimi programları aşağıda listelenmiş olup,eğitimler bunlarla sınırlı değildir.

  • Genel ingilizce
  • TOEFL test hazırlık
  • Advanced seviye yazma
  • İş İngilizcesi

ALCC New York Dil okulları için uluslararası öğrencilerin öncelikle sabah programlarına kayıt olarak F-1 öğrenci vizesi için başvurmaya hak kazanmaları gerekir.

ALCC New York dil okulları genel ingilizce programları haftada 18 saat minimum olmak üzere,haftada 30 saat yoğun programlar şeklinde de verilir.Genel ingilizce kursları temel gramer eğitimleri başlangıç-ileri 8 seviye olarak öğretilir.

ALCC New York dil okulları TOEFL test hazırlık ingilizce eğitimleri ve iş ingilizcesi eğitimleri için öncelikle standart ingilizce eğitimlerini 8.seviyeden tamamlamak gerekir.

ALCC American Language Academy

Kurs TürüHaftalık Ders Saati12-23 Hafta(Haftalık Maliyetler)24-31 Hafta(Haftalık Maliyetler)32+ Hafta(Haftalık Maliyetler)
TOEFL Hazırlık18$129$126$125
Genel İngilizce Kursu18$215$156$155
26$224$222$220
Business English18$189$186$185
Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *