FLS Dil Okulları

FLS  Amerika İngilizce Dil Okulları 

FLS herşeyden önce zengin ingilizce programları ve üniversite kampüsleri içersinde sunduğu çeşitli lokasyon avantajlarıyla öğrencilere birçok imkan sunmaktadır.FLS Dil Okullarında ingilizce diğer dil kurslarında olduğu her seviyedeki öğrenciye hitab ederken ara düzeylerdeki programların dercelendirilmesi çok daha çeşitlidir.

Genel İngilizce

Toefl specFLS ingilizce dil okulu genel ingilizce programı,İngilizce yeterliliğinizi bir üst seviyeye çıkarmak için temel dersleri çeşitli konulardaki akademik atölye çalışmalarıyla birleştirir. Atölye çalışmaları telaffuz saatlerini, konuşma kulüplerini, şarkı atölye çalışmalarını ve İngilizce becerileriniz hızla geliştirmenize yardımcı olacak pek çok opsiyonel dersi içerir.

Sınavlara Hazırlık

VacationFLS ingilizce dil okulu akademik İngilizce programındaki öğrenciler,seçmeli dersler yerine günde 2 saat verilen sınavlara hazırlık derslerini tercih edebilirler.Sınavlara hazırlık sınıfları tüm yıl boyunca devam eder.Tüm FLS merkezlerinde TOEFL’a hazırlık sınıfları yer almakta; belirli FLS merkezlerinde de TOEIC, IELTS, SAT, GMAT ve GRE gibi ek seçenekler sunulmaktadır.

Tatil İngilizcesi

VacationEğitimlerini, gezi ve kişisel hobiler ile birleştirmek isteyen öğrenciler için oluşturulmuş Tatilde İngilizce Programı,temel İngilizce derslerini,öğrencilerin ilgili şehri keşfedebilecekleri boş zaman ile birleştiren bir program seçeneğidir.

Kamp Programları

Discover caliFLS ingilizce dil okulu kamp programları popüler İngilizce dil kursları şehir turu,özel aktiviteleler ve sporlarla birleştiren eğlenceli ve ilham verici programları içerir.Bu paket programlara konaklama, havaalanı transferleri, yemekler ve tüm gezilere katılım hakkı dahildir. Kaliforniya Keşif Kampı,Sörf Kampı,Sinema Kampı,Boston Yaz Kampı,New York Keşif Kampı ve daha fazlası arasından dilediğinizi seçebilirsiniz!

Özel Eğitim Turları

Boston camp10 veya daha fazla kişiden oluşan gruplar için istenilen merkezimizde tur organizatörü tarafından talep edilecek standartlara uygun özel programlar düzenleyebilmekteyiz. Özel turlar eğitim ücreti, konaklama, aktiviteler, yemekler ve havaalanı transferlerini içerir.

FLS International Saint Peter’s University New Jersey Dil Okulu

FLS New Jersey ingilizce dil okulu,New York Metropolitan bölgesinde yer alan bu en yeni okulu,Jersey City’deki özel bir enstitüsünün kampüsündedir.Öğrenciler eğitimleri boyunca gerçek bir kampüs hayatını tecrübe ederken, toplu taşıma aracılığıyla kolay bir şekilde Manhattan’a 20 dakikada ulaşabilirler.

FLS International Boston İngilizce Dil Okulu

Boston’un kalbinde bulunan ve şehrin ünlü parkına bakan bu merkez,Boston’ın birçok çekici noktasını keşfetmeye başlamak için mükemmel bir merkez konumundadır.Amerika’nın eğitim başkenti olarak bilinen Boston,öğrencilere amaçlarına ulaşmaları için sınırsız ve sayısız fırsatlar sunmaktadır.FLS Boston ingilizce dil okulu Fisher College ile ortaklığı sayesinde öğrenciler üniversite kampüsünde eğitim görme fırsatına sahiptir.

FLS International Chestnut Hill College Philadelphia İngilizce Dil Okulu

Philadelphia’nın nezih Germantown semtinde muhteşem bir üniversite kampüsünde yer alan bu merkez,öğrencilerin Philadelphia şehir merkezinin yakınında sıcak ve samimi bir enstitüde programlarına katılma ve üniversite yaşamını deneyimleme şansı sunar. Öğrenciler hafta boyunca kampüsteki konforlu yaşamın tadını çıkarırken hafta sonları da özgürlüğün beşiğini keşfetmek için bolca zamana sahip olurlar.FLS  Philadelphia ingilizce dil okulu Chestnut Hill College kampüsü içerisindedir.

FLS International Saddleback College Los Angeles İngilizce Dil Okulu

Muhteşem bir düzenlemeye sahip olan bu kampüs,Los Angeles’a elli dakika,Disneyland’e 20 dakika,ünlü Laguna Beach’e 15 dakika uzaklıkta konuşlanmış olup,Amerika Birleşik Devletleri’nin en güvenli şehri olarak adlandırılan Mission Viejo’da yer almaktadır. Orange County’nin güzel sahillerini ve mükemmel havası, öğrenciler için çok çekici bir ambians yaratmaktadır.FLS Los Angeles ingilizce dil okulu saddleback college kampüsü içerisindedir.

FLS International Citrus College Los Angeles İngilizce Dil Okulu

San Gabriel Dağları’nın eteklerinde yer alan Citrus College,Los Angeles merkezinin 20 dakika uzağında çok seçkin bir bölgede yerleşmiş olup, şehrin tüm cazibe ve ihtişamına erişim imkanı sunmakta; ulaşılabilirliğin getirdiği konforu kampüs güvenliğini ile bir araya getirmektedir. 2015’te 100. yılını kutlayan Citrus College, Kaliforniya’nın ilk kolejlerinden biri olup, öğrenciler için Kaliforniya’nın pek çok eğitim ve kültür fırsatını keşfetmeye başlamak için ideal bir yerdir.FLS Los Angeles ingilizce dil okulu Citrus College içerisindedir.

Uluslararası Öğrenciler İçin Esnek Konaklama Seçenekleri

Discover boston7 merkezimizin tamamında yıl boyu öğrenci yerleştirme hizmeti sunulmaktadır. Çalıştığımız tüm Amerikalı ailelerimiz uzman konaklama koordinatörümüz tarafından özenle incelenip seçilmekte ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır. Aile yanında konaklamalar, İngilizce pratik yaparken Amerikan kültürü ve günlük yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur. Daha bağımsız bir hayat tarzı tercih

Uluslararası Öğrenciler Heyecanlı Aktiviteler

Surf7 merkezimizin tamamında yıl boyu öğrenci yerleştirme hizmeti sunulmaktadır. Çalıştığımız tüm Amerikalı ailelerimiz uzman konaklama koordinatörümüz tarafından özenle incelenip seçilmekte ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır. Aile yanında konaklamalar, İngilizce pratik yaparken Amerikan kültürü ve günlük yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur. Daha bağımsız bir hayat tarzı tercih

Heyecanlı Aktiviteler

2015 upp manMerkezlerimizin tümü, tüm yıl boyunca devam eden sayısız aktivite, eğlence imkanı ve büyüleyici mekanlar sunan büyük şehirlerin yakınlarında bulunur. İngilizce Dil Programlarımızdaki öğrenciler haftada en az 2-3 kez seçmeli aktivitelere katılabilir. Bu aktivitelerin çoğu ücretsiz olup bazıları için cüzi ücretler ödenir. Düzenlenen tipik aktiviteler arasında uluslararası katılımlı yemekler, müzeler, eğlence parkları, plajlar, tarihi alanlar, alışveriş merkezleri, önemli lig maçları ve yerel festivaller vardır. Bütün aktivitelerde öğrencilere ek İngilizce pratik imkanı sağlayan FLS rehberleri eşlik eder.

FLS USA Fiyat Listesi(Citrus College,LA,CA-Saddleback College,Orange County,CA-Chestnut Hill College,PA-Saint Peter’s University,NY)

Kurs TürüHaftalık Ders Saati12-23 Hafta(Haftalık Maliyetler)24-31 Hafta(Haftalık Maliyetler)32+ Hafta(Haftalık Maliyetler)
Akademik İngilizce30 $435$390$370
Genel İngilizce Kursu20$380$360$340
25$405$380$360
TOEFL Hazırlık30$435$390$370
TOIEC Hazırlık30$435$390$370
GRE Hazırlık30$435$390$370

Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *

BİLGİ İSTEK FORMU

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *