St GILES İngiltere Dil Okulları

St Giles ingilizce dil okulu ingilizce eğitim programları hemen her beklentiye cevap veren niteliktedir.St Giles’ın en önemli avantajı program çeşidi konusunda sunduğu farklı seçeneklerdir.Gerek yeni başlayanlar gerekse belirli bir seviyede ingilizce bilen katılımcılar seviye belirleme sınavlarıyla kendilerine en uygun sınaflarda eğitime başlarlar.St Giles dil okulu sürekli dünya nın birçok ülkesinden kayıt aldığı için hemen her eğitim programında her seviyeye uygun açık sınıf bulunmakta ve yılın her ayı ya da haftası eğitime başlamak mümkündür.

St Giles İngilizce Dil Okulu İngiltere Kurs Merkezleri

 • Londra Merkez
 • Brighton
 • Eastbourne
 • Cambridge
 • Londra Highgate

St Giles dil kursunda verilen ingilizce programlar

 • Genel İngilizce Sınıfları
 • İş İngilizcesi
 • IELTS sınav Hazırlık
 • CAMBRIDGE İngilizce Test
 • INTO Universite giriş için hazırlık kursları
 • CELTA İngilizce Öğretmenliği Kursu

CAMBRIDGE UNIVERSITY_CAMBRIDGE İNGİLİZCE ÖĞRETMENKLIK SERTİFİKASI

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu genel ingilizce kursları  başlangıç-ileri seviyede verilen ve katılımcılara ingilizce telaffuzu gramer okuma ve yazmayı pratik yaşama en uygun adapte edebilecekleri şekilde veren programlardır.Gramer dersleri pratik konuşma programlarıyla desteklenerek telaffuz ve aksan eğitimi verilir.Haftada 20,22,24 saatler  şeklinde alınabilir.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu iş ingilizcesi ise gerek ticari gerekse finans,bilim-teknoloji,turizm finans gibi alanlarda ve resmi yazışmalarda kullanılan dili öğretir.İş ingilizcesi genel ingilizce eğitimi derslerini de içerirken belirli bir seviyede ingilizce bilgisine ulaşmıl öğrenciler için uygundur.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu IELTS ingilizce sınavına öğrencileri hazırlamak için verilen ve test tekniği ağırlıklı kurslardır.IELTS sınavı İngilteredeki bütün öğrenciler tarafından kabul edilen bir sınav olup IELTS sınav sonucuna göre öğrenciler üniversitelere yerleştirilirler.IELTS tan belirli puanları alamayan öğrenciler foundation year yani üniversite hazırlık kurslarına katılmak zorundadırlar.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu cambridge hazırlık kursları ise Cambridge sınavına yönelik kurslardır.Cambridge sınav skorundan alınan notlar uluslararası platformda sizlerin ne kadar ingilizce bildiğinin bir belgesi ve göstergesidir.Bu belgeyi iş başvurularında,akademik başvurulanızda bir referans olarak kullanabilirsiniz.Kimi kurumlar özellikle Cmabridge İngilizce belgesi ya da sınav skoru da sorabilmektedirler.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu INTO üniversite giriş eğitimleri İngiltere ya da Amerika da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere  lisans ön hazırlık eğitimleridir.Ancak INTO programına katılabilmek için istenen IELTS skoru 4.5  – 5.5 dir.

St Giles ISC ‘da 24 hafta International Sömestr (ISC) adı verilen eğitim verirler, öğrenciler 1 yıllık INTO programına hazırlanır.Ancak ISC St Giles Programına katılmak için de minimum IELTS skoru 4.ı dır.

St Giles ISC eğitimini IELTS 4.5 -5.5 skorla tamamlayan öğrenciler 1 yıllık INTO programına katılabilirler.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu international Year Adı verilen program bir yıl sürer bu yıl sonunda öğrenciler Foundation Year almadan direk olarak üniversitede ikinci sınıftan eğitime devam edebilirler.Çünkü foundation year tamamlandıktan sonra öğrenciler İngiltere’de birinci sınıftan eğitime başlarlar.Ancak International Year ı tamamlayan öğrenciler direkt kendi bölümlerinin ikinci sınıfından üniversite eğitimine devam ederek bir yıl kazanmış olurlar.

St Giles ingiltere ingilizce dil okulu CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) yani İngilizce Öğretmenliği Kursu,bir TEFL (Teaching English as a Foreign Language)kursudur.CELTA bütün dünyadaki en önemli ingilizce kursları ve British Council tarafından kabul edilen ingilizce öğretmenliği yapma sertifikasıdır.

CELTA belgesiyle İngiltere,Amerika ve bütün dünyada önde gelen dil okullarında ingilizce öğretmenliği yapabilirsiniz.

St.Giles İngiltere İngilizce Dil Okulu EĞİTİM GİDERLERİ

Haftada 240 GBP  den başlayan fiyatlarla eğitim alabilirsiniz.Kurs ücretleri şehir ve seçilen program türüne göre değişmektedir ayrıntılar için lütfen Visa Yurtdışı Eğitimle ileitişime geçiniz.

KONAKLAMA 

Öğrencilere homestay aile yanı student residence(hostel)  gibi seçenekler sunulmaktadır.Ayrıca öğrenciler paylaşımlı dairelerde farklı ülkelerden olan öğrencilerin konakladığı evlerde oda da kiralayabilmektedirler.

Haftalık konaklama giderleri 200 GBP den başlar ve konaklama türü ve şehre göre farklılık gösterir.

Lütfen Eğitim almak istediğiniz program türünü süresini ve gitmek istediğiniz ülke gibi detayları aşağıdaki formda eksiksiz doldurunuz. Bütün alanlar zorunludur.Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ve email adreslerinizi girdiğinizden emin olunuz.instagram adresimizden bizi sürekli takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  

Fields with (*) are compulsory.

Fields with (*) are compulsory.