Gizlilik Ve Güvenlik

KONU

Initially,privacy terms stands for the clients purchase hotel bookings,flight tickets,car rental services,vacation packages through our systems travel.visaedu.org and VisaBooKing.org
Also applies for those making payments through visaedu.org either for visa applications or for school registrations or using visaedu online shopping systems for any means.

MEMBER INFORMATION PRIVACY AND SECURITY

Your information entered into our system for services;hotel bookings,flight tickets,travel reservations,visa applications,school registrations are secured by visaedu and not shared for any reason with third parties.This also applies to your documents uploaded to our system.

ÖDEME VE KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini birinci planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken en temel nokta o sitenin SSL güvenlik sertifikasını sorgulamaktır.Bu sorgulama en sağlıklı şekilde https://www.sslshopper.com  gibi bir siteye alışveriş yapılacak websitesinin http:// url bilgisi girilerek yapılabilir.Aşağıda VisaEdu sistemi güvenlik sertifikaları screen shotları yayımlanmış olup, tüketiciler tarafından manuel olarak da sorgulanabilir.

Common name: www.visaedu.org
SANs: www.visaedu.org, visaedu.org
Valid from March 27, 2018 to September 26, 2019
Serial Number: faf3214c5127427ceeddb9082dc20878
Signature Algorithm: sha256WithRSAEncryption
Issuer: COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA
Common name: COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA
Organization: COMODO CA Limited
Location: Salford, Greater Manchester, GB
Valid from February 11, 2014 to February 11, 2029
Serial Number: 2b2e6eead975366c148a6edba37c8c07
Signature Algorithm: sha384WithRSAEncryption
Issuer: COMODO RSA Certification Authority
Common name: COMODO RSA Certification Authority
Organization: COMODO CA Limited
Location: Salford, Greater Manchester, GB
Valid from May 30, 2000 to May 30, 2020
Serial Number: 2766ee56eb49f38eabd770a2fc84de22
Signature Algorithm: sha384WithRSAEncryption
Issuer: AddTrust External CA Root

 

Kredi Kartlarıyla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğu sistemimiz tarafından otomatik olarak onaylanmaktadır.

Visaedu 7/24 live support available for your any questions or concerns.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz pasaport,kimlik ve kredi kart bilgilerinizin yeraldığı online başvuru formları firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

PAYMENTS

Visaedu or parent websites travel.visaedu.org and visabooking.org payments are accepted only through our online systems.

C_VisaEdu has NO RESPONSIBILITY for the payments made through our authorised agencies,offices in any means(credit card,bank transfer,cash payments paypal etc.)