Avusturalya Dil Okulları

Slider

Avusturalya İngilizce Kursları

Avusturalya dil okullarının merkezi Sydney,Melbourne,Brisbane olarak bilinir.Avusturalya’da dil eğitimi genellikle sıcak iklim ve rahat yaşam koşulları nedeniyle öğrenciler tarafından talep edilir.İngiliz aksanına yakın bir aksanla eğitim alan öğrenciler öğleden sonraları ve hafta sonları Avusturalya’nın büyüleyici doğa koşulları ve plajlarından yararlanarak dünyanın birçok ülkesinden yeni arkadaşlıklar da kurarak pratik ingilizcelerini ilerletme şansı bulurlar.

Avusturalya’daki 38 adet devlet üniversitesinden dünyadaki en iyi üniversite sıralamasında  ilk 200 de olanlar vardır. Avusturalya’daki dil kurslarına ve üniversitelere her yıl 20.000 kadar öğrenci katılır.

Avusturalya’da zorunlu eğitim 10 yıldır.

Avusturalya’daki dil kurslarında ingilizce eğitim herkese açıktır.İster başlangıç seviyesinde ingilizce bilin isterse orta ya da ileri seviyede olsun,sürekli devam eden dil kurslarına size en uygun seviyeden başlayabilirsiniz.

Eğitimlerin sabahtan öğlene kadar verildiği okullarda genel ingilizce ya da iş ingilizcesi ile TOEFL,GMAT hazırlık gibi dil kursları alınabilir.Avusturalya’da dil kurslarında ingilizceyi öğrenmek istiyorsanız en az 3 aylık bir dil kursuna katılmanız sizin yararınıza olacaktır.Yabancı öğrenci olarak yeni bir ülkeye gittiğinizde ilk bir ayınız zaten çevre koşullarına,yemeklere alışmakla ve etrafı tanımakla geçecektir.Bizim öğrencilerimize önerimiz 3 aydan az olmamakla beraber 6 ay ideal kayıt süresidir.Ancak herhangibir zorunluluk yoktur tamamen sizin seçiminizdir.

Avusturalya dil kurslarına 3 aydan kısa süreli katılan adaylar turist vizesi alarak Avusturalya’da dil eğitimine giderken,3 aydan uzun süreli kayıtlarda öğrenci vizesi verilmektedir ve 3 aydan daha uzun süreli kayıtlara öğrenci vizesi verilmektedir.

Öğrenci vizesi işlemleriniz acentamız tarafından yapılacak olup vize detayları için Avusturalya vizesi sayfasını inceleyebilirsiniz.