İngiltere Junior Yaz Okulları

Visa Yurtdışı Eğitim,İngiltere ve Amerika başta olmak üzere,ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz dönemi ingilizce kamplar düzenleyen okullarda,dünyanın çeşitli ülkelerinden öğrenciler için yaz kampları organize etmektedir.Bu yaz kamplarındaki amaç öğrencilere sosyal aktiviteler eşliğinde,ingilizceyi konuşulduğu ülkede öğretmektir.Sabahtan öğlene kadar ingilizce gramer dersi alan öğrenciler öğleden sonraları okul kampüsü içerisinde ve dışında organize edilen 30 kadar farklı aktiviteye katılma olanağı bulmaktadırlar.

İngiltere yaz okullarına katılan öğrencilerin vize işlemleri VisaEdu tarafından yürütülmektedir.Eğitim programlarına İngilizce dersler,konaklama,sosyal aktiviteler dahildir.Yaz okullarının avantajları,öğrencilere eğitim ve konaklamaları hatta sosyal aktiviteleri uçsuz bucaksız büyük kampüsler içerisinde,tek bir tesis içerisinde sunabilmesidir.Öğrenciler ayrıca diledikleri gibi bulundukları şehirde seyahat edebilir,kendi başlarına da gezebilirler.Her sosyal aktiviteye katılma zorunluluğu olmayıp bunlar seçmeli sosyal aktivitelerdir.

Yaz kampları ya da yaz okulları kısa dönem sosyal aktivite ağırlıklı programlardır.Klasik ingilizce kurslarından farkları 18 yaş altı öğrenciler için tek bir kampüs içerisinde daha güvenli bir çevrede yurtdışı deneyimi yaşama olanağı sunmalarıdır.

Türkçe Borşür  İçin

Çince Broşür  için

12-18 Yaş grubu ortaokul ve lise öğrencileri için eğitim program ve süreleri;

İngiltere,Amerika ve Malta Yaz okulları Haziran-Ağustos ayları arasında 1-12 haftalık süreler için düzenlenen programlardır. Öğrenciler yukarıda belirtilen tarih ve süreler için diledikleri zaman programlarımıza katılabilirler.

Aşağıdaki bilgi istek formlarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve kayıt işlemlerini başlatabilirler.VisaEdu online başvuru formlarını doldurarak bizimle iletişim kurabilirler.

Program hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Fields with (*) are compulsory.