California State University English Program

Amerika dil okulları arasında en kaliteli olanlardan CAL STATE İngilizce programı ingilizce okuma,yazma ve konuşmada akıcılık kazandırırken,Amerikan üniversitelerinde  lisans ya da yüksek lisan yapmak isteyen öğrenciler için de gerekli akademik ingilizceyi öğrenmeye de olanak sağlar.

Nitelikli bir Amerikan üniversitesi kampüsünde ingilizce öğrenme fırsatı yakalayacağınız CAL STATE de birinci hafta kampüs turu,Amerikan yaşam tarzı ve kültürü ile öğrenci olarak Amerika’da sahip olduğunuz yasal hak ve sorumluluklar üzerine oryantasyon eğitimiyle geçmektedir.Amerika ingilizce dil okulları,eğitimin ilk haftası genellikle oryantasyon eğitimi verirler.

Kursa varılan ilk gün seviye belirleme sınavı alarak size en uygun sınıfa yerleştirmeniz yapılarak konaklayacağınız odanıza yerleştirilirsiniz.

Akademik gramer,kompozisyon,okuma,yazma ve oral speaking yani telaffuz kombinasyonundan oluşan bir ingilizce eğitim programınız olacaktır.Eğitimler diğer dil eğitim programlarında olduğu gibi sürekli seviye tespit sınavlarıyla kontrol edilerek hızlı ilerme gösteren öğrenciler ileri seviye sınıflara transfer edilebilir.Amerika ingilizce dil okulları uluslararası öğrencilere okullar arası transfer imkanı da sunar.

Californiada ingilizce kursu genellikle ılıman iklimi ve klasik Amerikan hayatını seven öğrenciler tarafından tercih edilir.Ayrıca Hollywood gibi Universal Studios gibi merkezlere dakikalar mesafede eğitim görmenin ayrıcalığını yaşama şansınız da olur.

Amerika ingilizce dil okulları içerisinde,California dil okulları özellikle de CAL STATE dünya nın birçok ülkesinden öğrenci alaran kozmopolit bir populasyona sahiptirler.

KONAKLAMA

Konaklama seçeneği olarak ise CALSTATE de on campüs yani üniversite bünyesinde konaklama imkanınız olacaktır.Böylece diğer üniversite öğrencileriyle aynı kampüsü paylaşırsınız.Ancak bu kursa katılım için üniversite öğrencisi ya da mezunu olmak zorunda değilsiniz.Amerika ingilizce dil okulları her kesimden katılımcıya açıktır.

GİDERLER

Tarihler                                                 Aug 20 – Dec 14, 2018

Eğitim Maliyeti                                       $ 6.248

Üniversite İlem Ücreti                             $150

Sağlık Sigortası                                      $630

Konaklama                                            $275/Haftalık

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *