Salı, Mayıs 7, 2024

Oxford dil okulları katılım şartları ve oxford dil okulları fiyatları ne kadardır?

Forumlar İNGİLTERE’DE EĞİTİM Oxford dil okulları katılım şartları ve oxford dil okulları fiyatları ne kadardır?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Oxford dil okulları katılım şartları ve oxford dil okulları fiyatları ne kadardır?

Oxford dil okulları ingilizce eğitim fiyatları haftalık 200 GBP den başlar.İngilizce kurslarına ispanya,türkiye,çin,Japonya,Brezilya başta olmak üzere birçok ülkeden ve hemen her yaştan öğrenci katılmaktadır.

İngilizce kurslarındaki sınıflar 7-14 kişiliktir.Oxford dil okulları katılımıclar için havaalanı karşılama,konaklama ayarlama ve oryantasyon hizmetlerini de ekstra olarak vermektedir.Oxford dil okulları üniversite eğitimi hazırlanan öğrenciler için hazırlık kursları verdiği gibi ağırlıklı olarak standart ingilizce eğitimleri vermektedir.

Oxford dil okullarında ingilizce eğitim almak için öğrencilerin başvurması gereken ingiltere tier 2 short term study ya da tier 4 long term study visa adı verilen vizelerden alması gerekir.

Oxford dil okulları arasında seçim yaparken VisaEdu sistemindeki kurslardan yararlanabilir dilediğiniz okula online başvuru yapabilirsiniz.Evde kahvenizi içerken online olarak yapacağınız başvuru sonrasında dil okulu kayıt kabul belgeniz evinize 10 gün içerisinde teslim edilir.Ayrıca VisaEdu sistemindeki online vize başvuru formunu da doldurarak bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...