Salı, Mayıs 7, 2024

Londra Dil Okulları eğitim ücretleri ve Londra dil okulları öğrencilerine verilen konaklama seçenekleri

Forumlar İNGİLTERE’DE EĞİTİM Londra Dil Okulları eğitim ücretleri ve Londra dil okulları öğrencilerine verilen konaklama seçenekleri

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Londra Dil Okulları eğitim ücretleri ve Londra dil okulları öğrencilerine verilen konaklama seçenekleri

Londra dil okulları eğitim ücretleri açısından ekonomik okullardır.Ancak GBP kurundaki yükseklik okul eğitim ücretlerini etkiler.Londra dil okulları haftalık fiyatlandırılırlar genelde haftada 150 gbp den başlayıp okulun kalitesine ve bilinirliğine göre haftada 300 gbp ‘ye kadar çıkabilir.

Londra dil okulları ingilizce eğitim açısından ingiliz aksanıyla dil öğrenmek için idealdir.Tarihi Londra şehri binalarındaki tarihi dokuyu hala muhafaza eder.Ayrıca Londra dil okulları sizlere ingiliz kültürünü de yaşayarak öğrenmeniz açısından bir fırsat sunar.

Londra Dil Okulları 8-12 kişilik sınıflarda eğitim verirler.IELTS sınav hazırlık kursları da genel ingilizce kursuna ek olarak Londra Dil Okulları tarafından verilen akademik ve ileri ingilizce eğitimleri arasında gösterilebilir.

Londra Dil Okulları iş ingilizcesi öğrenmek açısından da çeşitli seçeneklerle yabancı öğrencilerin ilgisini çeker.Londra dil okulları junior level katılımcılar için yaz kampları imkanları sunduğu gibi yetişkinler için yılboyu her hafta başlayabilecekleri ingilizce eğitimler sunar.

Londra dil okulalrı konaklama seçeneği olarak da öğrencilere hostel,aile yanı ve paylaşımlı daire gibi farklı seçenekler sunar.

Amerika ya da Kanada’dan farklı olarak Londra dil okulları ağırlıklı olarak sadece özel dil okullarının  hakim olduğu bir pazardır ve üniversiteler  genelde akademik eğitim almak isteyen adaylara eğitim verirken,genel ingilizce eğitimleri özel dil okulları tarafından verilir.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...