Salı, Mayıs 7, 2024

Cambridge Dil Okulları konaklama seçenekleri nelerdir,Cambridge ingilizce kursu için uygun bir seçenek midir?

Forumlar İNGİLTERE’DE EĞİTİM Cambridge Dil Okulları konaklama seçenekleri nelerdir,Cambridge ingilizce kursu için uygun bir seçenek midir?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Cambridge Dil Okulları konaklama seçenekleri nelerdir,Cambridge ingilizce kursu için uygun bir seçenek midir?

Cambirdge dil okulları,yabancı öğrenciler için üniversite ve öğrenci şehri olması açısından son derece caziptir.Nüfusun çoğunluğunu ingilizce öğrenmek için gelen yabancıların oluşturduğu cambridge şehri tarihi dokusuyla modern yaşamı birleştiren ve dünyada eğitimin kalbi olarak bilinen şehirlerdendir.

Cambridge dil okulları ingilizce eğitimleri başlangıç ya da ileri seviyede standart ingilizce kursları olarak düzenlendiği gibi IELTS,TOIEC,TOEFL hazırlık kursları da Cambridge dil okulları tarafından verilir.

Yaz kampları,Cambridge dil okulları aynı zamanda 12-18 yaş gurubu için de yaz kampları organize ederek bütün dünyadan yabancı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği bir programdır.Cambridge dil okulları yabancı öğrenciler başta aile konaklama olmak üzere öğrenci yurtlarında paylaşımlı odalarda konaklama seçeneği de sunmaktadır.

Cambridge dil okulları eğitimlerini veren öğretmenler de alanında uzman eğitimciler olup ingiltere eğitim bakanlığı ve british council gibi yabancıdil eğitim kurumları denetleme kurumlarınca denetlenirler.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...