Cuma, Nisan 26, 2024

Amerika’daki dil okullarına eğitim ücreti nasıl ödenir,vize almadan önce ödeme yapmalı mıyım ?

Forumlar AMERİKA’DA EĞİTİM Amerika’daki dil okullarına eğitim ücreti nasıl ödenir,vize almadan önce ödeme yapmalı mıyım ?

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Amerika’daki dil okullarına eğitim ücreti nasıl ödenir,vize almadan önce ödeme yapmalı mıyım ?

Amerika’da dil okuluna kayıt yaptıran öğrenciler genelde vize başvurusu öncesinde sadece I-20 belgesini almak için kayıt ücreti öderler.Vizeleri onaylanan öğrenciler kendi ülkelerinde ya da Amerika’ya gittikten sonra dil okuluna direk ödeme yapabilirler.

VisaEdu sistemlerinde sadece okul kayıt ücreti ödenerek I-20 formu alınır ve Amerika vizesi onaylanan öğrenci Amerika ‘ya dil okuluna giderek direk ödeme yapar.

Ancak eğer acente aracılığıyla başvurduysanız yurtdışı eğitim acentelerinin anlaştıkları dil okulları ödeme politikaları konusunda farklı uygulamaları olabilir.

Amerika’daki kimi dil okulları öğrenci vizeye başvurmadan önce bütün ücreti peşin alıp vize reddi durumunda kayıt ücretini düşerek ücret iadesi yapabilmektedir.

ShermanSounc
      Katılımcı

Yes, really. All above told the truth. We can communicate on this theme.

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...