Visa Yurtdışı Eğitim olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitim kurumu,vize başvuru merkezi ve konsolosluklarla işbirliği içerisinde öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.Dünya genelinde temsilcisi olduğumuz birçok dil kursu ve üniversitenin yanısıra.Kimi kurumlarında tek yetkili acentesiyiz.Farklı ülkelerdeki referanslarımız aşağıda listelenmiştir.

TÜRKİYE

Fenbilimleri Eğitim Kurumları,Türkiye’deki en yaygın özel liselerden olan Fenbilimleri Eğitim Kurumları,Türkiye genelinde 50 yi aşkın şubesiyle, binlerce öğrenciye ortaokul ve lise eğitimi vermektedir.Fenbilimleri Eğitim Kurumları her yıl sayısız öğrenciyi dereceyle üniversiteye yerleştiren saygın bir kurumdur.

1965 lerden beri eğitim alanında Türkiye’nin en güvenilir eğitim öğretim kurumlarından olan Fenbilimleri,yurtdışı eğitim konusunda Visa Yurtdışı Eğitimle işbirliği içerisindedir.Visa Yurtdışı Eğitim, Fenbilimleri eğitim kurumlarının tek yetkili yurtdışı eğitim acentasıdır.

Visa Yurtdışı Eğitim Fenbilimleri Eğitim Kurumları ortaokul ve lise öğrencileri için yurtdışında yaz kampları organize ettiği gibi Fenbilimleri öğrencilerinden yurtdışında üniversite öğrenimi görmek isteyenlere de üniversite yerleştirme konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

USA,UK,CANADA

Visa Yurtdışı Eğitim California State Universitesi,American Language Program Anlaşmalı acentesi olarak öğrenci kaydetmekle yetkili acentesidir.

FLS Dil Okulları Amerika’da birçok farklı eyaletteki şubeleriyle uluslararası öğrencilere ingilizce eğitimi vermekte olup Amerika’daki üniversitelerle de anlaşmalı olarak üniversite yerleştirmesi yapan ve kimi üniversite kampüsleri içerisinde şubesi bulunan dil okullarındandır.

Visa Yurtdışı Eğitim gerek FLS dil okullarına ingilizce eğitimleri için gerekse üniversitelere FLS Eğitim Kurumları aracılığıyla öğrenci kaydetmeye yetkili acentedir.

LSI Dünya nın birçok ülkesinde şubesi olan 30 yılı aşkın süredir yabancıdil eğitimi alanında uzmanlaşmış ve en tanınmış dil okullarından olup Visa Yurtdışı Eğitim LSI dil okulu için Türkiye,Rusya,Çin,Thailand ve başka ülkelerden de öğrenci kaydetmekle yetkili acentasıdır.