Advertisement

Visa Yurtdışı Eğitim,İngiltere ve Amerika başta olmak üzere,ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz dönemi ingilizce kamplar düzenleyen okullarda,dünyanın çeşitli ülkelerinden öğrenciler için yaz kampları organize etmektedir.Bu yaz kamplarındaki amaç öğrencilere sosyal aktiviteler eşliğinde,ingilizceyi konuşulduğu ülkede öğretmektir.Sabahtan öğlene kadar ingilizce gramer dersi alan öğrenciler öğleden sonraları okul kampüsü içerisinde ve dışında organize edilen 30 kadar farklı aktiviteye katılma olanağı bulmaktadırlar.

İngiltere yaz okullarına katılan öğrencilerin vize işlemleri VisaEdu tarafından yürütülmektedir.Eğitim programlarına İngilizce dersler,konaklama,sosyal aktiviteler dahildir.Yaz okullarının avantajları,öğrencilere eğitim ve konaklamaları hatta sosyal aktiviteleri uçsuz bucaksız büyük kampüsler içerisinde,tek bir tesis içerisinde sunabilmesidir.Öğrenciler ayrıca diledikleri gibi bulundukları şehirde seyahat edebilir,kendi başlarına da gezebilirler.Her sosyal aktiviteye katılma zorunluluğu olmayıp bunlar seçmeli sosyal aktivitelerdir.

Yaz kampları ya da yaz okulları kısa dönem sosyal aktivite ağırlıklı programlardır.Klasik ingilizce kurslarından farkları 18 yaş altı öğrenciler için tek bir kampüs içerisinde daha güvenli bir çevrede yurtdışı deneyimi yaşama olanağı sunmalarıdır.

Türkçe Borşür  İçin

Çince Broşür  için

12-18 Yaş grubu ortaokul ve lise öğrencileri için eğitim program ve süreleri;

İngiltere,Amerika ve Malta Yaz okulları Haziran-Ağustos ayları arasında 1-12 haftalık süreler için düzenlenen programlardır. Öğrenciler yukarıda belirtilen tarih ve süreler için diledikleri zaman programlarımıza katılabilirler.

Yaz okulu başvuruları;

Türkiye’den başvuranlar,Visa Yurtdışı Eğitim yaz okullarına partner okulumuz olan Fenbilimleri okulları şubelerinden ya da iletişim bilgilerimiz kısmında yeralan VisaEdu yetkili acentelerimizden başvurabilirsiniz.

Thailand’dan başvuran öğrenciler,VisaEdu Thailand ofisimizle iletişim kurabilirler.

Diğer ülkelerden katılımcılar:Aşağıdaki bilgi istek formlarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve kayıt işlemlerini başlatabilirler.VisaEdu online başvuru formlarını doldurarak bizimle iletişim kurabilirler.

Program hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Bütün Alanları Doldurmak Zorunludur *

10 YORUMLAR

  1. londra dil okulları konusunda ben uzun süredir araştırma içersindeyim.camden vs gibi garip yerlerde okulalr buldum ama gözüm kesmedi londra merzdeki dil kurslarına bakıyorum orda da heralde 500 tane vardır 🙂

  2. londra ingilizce dil okulları için araştırma yapıyorsan merkezi olmasına bak işte fiyatının uygunluğuna baksan iyi edersin çünkü londra da yaşam baya pahalı gerçi 3-4 ay kalaksan en iyisine git derim fazla bakma fiyatına ama uzun süre eğitim alacaksan 6 ay ya da daha fazla o zaman biraz ekonomik okul seçmen senin yararına olur!

  3. cambridge ingilizce dil okulları da bir seçenek bell cambridge son derece uygun onu da düşün bence cambridge ingilteredeki üniversite şehirleri içerisinde en tanınışı.University of cambridge de orda ve yerel halk tamamen ingiliz göçmen az ben olsam cambridge dil okulları seçerim ingilizceyi de biritsh aksanıyla dört dörtlük öğrenir öyle gerlirim

      • dikkat ettiysen bell dil okulu ingilteredeki yaz okulları arasında da oldukça kaliteli olanlardan birtanesi zaten hem yetişkinler için ingilizce kursları var IELTS tan Cambridge sınav hazırlık kursuna hem de junior summer kampları var.
        İngilteredeki yaz okulları biliyorsun boarding school lar yatılı okulların kampüslerinde eğitim veriyorlar kimisi başka üniversiteleri yazları kiralıyor kimisinin kendi binaları.Bildiğim kadarıyla bell kendi binalarını kullanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here