Perşembe, Nisan 25, 2024

Vancouver dil okulları arasından nasıl seçim yapabilirim?Hangi dil okulu uygundur?

Forumlar KANADA’DA EĞİTİM Vancouver dil okulları arasından nasıl seçim yapabilirim?Hangi dil okulu uygundur?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Vancouver dil okulları arasından nasıl seçim yapabilirim?Hangi dil okulu uygundur?

Vancouver dil okulları arasında seçim yaparken iki seçeneğiniz var;

a_Ekonomik olan ve daha küçük okulalrı seçmek

b_Daha büyük kampüs olanaklarına sahip olan ve fiyat olarak da nisbeten pahalı olan dil okulları.

Uluslararası öğrenciler genelde bütçelereine göre tercih yaparlar.Fiyatı pahalı olan her dil okulu eğitim açısından mükemmeldir denileme ancak bir gerçek var ki daha büyük kampüse sahip olan okullarda öğrenciler daha memnun olmaktadırlar.

Vancpouver dil okulları seçimi yaparken ekonomik dil okulları da öğrenciler için yaklaşık %30 daha uygun olabileceği için bu açıdan bakıldığında daha uygundur.Vancouver dil okulları seçiminiz konusunda bütçeniz tamamen belirleyici faktördür.

Kampüs olanakları sizin için çok önemli değilse ve daha küçük dil okullarında eğitim almak istiyorsanız ekonomik kursları da seçebilirsiniz.

Vancouver dil okulları seçiminde büyük kampüslü okulları seçmek size birçok farklı öğrenci ve kültürle kaynaşmak imkanı verecektir ve Vancouver’daki ingilizce eğitiminiz süresince vaktiniz daha verimli geçecektir.

VisaEdu sisteminden Vancouver dil okulalrı menüsünden okul seçeneklerine gözatabilirsiniz.

Unutmayın eğer uzun vadeli planlarınız varsa ya da akademik kariyer planlıyorsanız kesinlikle daha nitelikli dil okulları seçmelisiniz hatta mümkünse üniversite dil okulalrı ilk seçiminiz olmalıdır.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...