Çarşamba, Nisan 24, 2024

Sydney dil okulları Avustralya’da eğitim için en popüler şehridir !

Forumlar AVUSTURALYA’DA EĞİTİM Sydney dil okulları Avustralya’da eğitim için en popüler şehridir !

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Sydney dil okulları Avustralya’da eğitimin en popüler şehridir !

Sydney dil okulları,Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrenciler için ilk seçenekler arasında yeralır.Sydney dil okulları eğitimleri hem standart ingilizce hem de iş ingilizcesi gibi profesyonel alanlar için gerekli yabancıdili öğrenmek isteyenler için olanaklar sunar.

Avustralya coğrafi olarak uzak olması açısından ilk bakışta itici gibi görünse de Sydney dünyanın en güzel şehirleri arasındadır.Avustralya’da ingilizce eğitimi almak da birçok öğrenci için aslında bir ayrıcalıktır.

Sıcak iklimi,sınırsız sosyal imkanları ve rahat nüfusuyla Sydney ve Avustralya yabancı öğrenciler için en ideal şehir ve ülkelerdendir.Avustralya eski coomon wealth ülkesi olarak İngilizce’yi ingiliz aksanıyla sıcak bir iklimde öğrenebileceğiniz tek adrestir.

Öğrenciler için ister 7 yaşında olsun ister 70 yaşında Sydney dil okulları hiçbir ayrım yapmaz ve her seviye için  uygun ingilizce sınıfları bulunur ve herkes katılabilir.Sydney dil okulları ayrıca aileler için de ingilizce eğitim programları düzenler.Bu kurslarda aile bireyleri diğer kursiyerlerle aynı sınıfta birarada eğitim alabilirler.

Sydney dil okulları fiyat açısından da ingiltere Malta gibi ülkelerdeki dil okulları ile paralel fiyatlarda eğitim verir.Syney dil okulları,Avustralya uzak olduğu için çoğunlukla 6 ay ya da daha uzun süreli eğitim almak isteyen öğrenciler için uygundur.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...