Cuma, Nisan 19, 2024

Los Angeles dil okulları arasından seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Forumlar AMERİKA’DA EĞİTİM Los Angeles dil okulları arasından seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Los Angeles dil okulları arasından seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Los Angeles dil okulları seçiminde öğrencilerin ilk düşünmesi gereken konulardan birtanesi ulaşımdır.Los Angeles dil okulları  her seviye ve beklenti için uygun ingilizce eğitim verirler ancak Los Angeles şehir olarak toplu taşıma ağının çok da yaygın olmadığı bir şehirdir.Toplu taşıma tamamen yoktur DENİLEMEZ ancak metropol şehirlere kıyasla daha zayıftır.

Uzun süre Los Angeles’ta kalmayı planlayan öğrenciler,örneğin 1 yıl ve üzeri,otomobil sahibi olmayı düşünmelidirler.6 ay ve kısa süreli eğitimlerde toplu taşıma fazla sorun olmayacaktır.

Los Angeles dil okulları  genelde California içerisinde birden çok subesi olan kurumlardır.Bu ingilizce kurslarının şubeleri ya şehir merkezinde ya da Los Angeles’taki yaşamın can damarlarından olan plajlara yakın yerlerde kuruludur.

Los Angeles dil okulları arasında UCLA gibi dünyaca ünlü üniversitelerin kampüslerinde eğitim almak mümkün olduğu gibi,özel ingilizce kursları da öğrenciler çok uygundur.

Hele de yaz dönemi için Los Angeles dil okulları mükemmel bir seçimdir.

Şehir olarak Los Angeles kültürel açıdan da sizlere birçok olanak sunar ve ingilizcenizi  Amerikalı halkla kaynaşarak hızlı ilerletmenizi sağlar.Plaja gider gibi okula gidip sosyal olarak sonsuz imkanlardan deniz,güneş ve plajlardan yararlanmak isteyenler için Los Angeles dil okulları Amerika’daki en iyi ilk 4-5 seçenek arasında gösterilebilir.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...