Cuma, Nisan 26, 2024

Kanada Öğrenci vizesine online başvurdum ancak red edildi vfs globalden yeniden başvurmalı mıyım?

Forumlar VİZELER Kanada Öğrenci vizesine online başvurdum ancak red edildi vfs globalden yeniden başvurmalı mıyım?

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Iy. Tay.
      Anahtar yönetici

Kanada Öğrenci vizesine online başvurdum ancak red edildi vfs globalden yeniden başvurmalı mıyım?

Kanada öğrenci vizesi başvuruları iki şekilde yapılır :

1_VisaEdu online vize sisteminden Kanada için öğrenci vizenize kendiniz başvurabilirsiniz

2_VFS Global adı verilen kanada konsolosluğunun anlaşmalı aracı kurumuna evrak teslim edilerek.Ancak vfs globale yapılacak başvurunun vizenize doğrudan bir etkisi yoktur.Sonucta VFS global sadece evrakları kanada konsolosluğuna teslim eden bir firmadır.Bu nedenle vize başvurunuz red edildiğinde size ekisklikleriniz belirtilmiştir.

Bu eksikliklerinizi düzeltip yeniden başvuru yapabilirsiniz.Yeni bir başvuru için araya zaman koymanızın da olumlu ya da olumsuz etkisi yoktur önemli olan koşullarınızı düzeltmiş olup olmamanızdır.

Bu açıdan düşününce eğer kanada vizesi başvurunuz hesaptaki paranızın yetersizliği nedeniyle red edildiyse daha fazla para koyup hemen yenibir başvuru yapabilirsiniz.

Ama örneğin işssiz olduğunuz için red edildiyse hemen işe girip ertesi hafta başvurmanız doğal olarak anlamsız olacaktır.Kanada vizesi red durumunda yeni başvuru yapmak için red edilme nedeninize dikkat ederek karar verin.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

EN ÇOK İLGİ GÖRENLER

SPONSORED LISTING

St.Giles Academic Year English Program

Academic Term Abroad and Pathways Additional Sessions Her öğrenci St Giles akademik danışmanlık ekibinden özel rehberlik hizmeti almaktdır.Standart ingilizce derslerine ek olarak öğrencilere haftada 50...