Yurtdışı eğitim danışmanlığı herşeyden önce özveriyle yürütülmesi gereken bir meslektir.Dünyadaki birçok ülkede verilen eğitim programarını araştırıp,bu okullarla anlaşma yapmak,bu okullarda verilen eğitim programlarını tek tek incelemek oldukça zor ve uzun zaman alan bir süreçtir.

Örneğin Amerika’da bir okulda eğitim almak isteyen bir öğrenci için tek başına araştırma yapmak oldukça zordur.Danışmanlık firmalarının tek tek ilgili ülkelere gidip okulları gezmeleri,derslere katılmaları gerekir.Okullardaki kampüs olanakları hakkında bilgi edinmek için konaklama şartlarını şahsen tecrübe etmek için gerekirse kampüslerde konaklamaları gerekir.

Yani bu mesleği yapmak için önce kurum çalışanlarının tecrübeli olması ve yurtdışında eğitim hakkında deneyim sahibi olması yurtdışında eğitim almış olması şarttır.
Ancak bu sayede öğrencilere gerçekçi bir izlenim aktarabilirler.

Malesef günümüzde,her alanda olduğu gibi yurtdışı eğitim alanında da ülkemizde adaletsizlik diz boyudur.
Bu alanda gerçekten tecrübe sahibi yılların deneyimi olan acenteler yerine politik bağlantıları güçlü olan firmalar bu işi yürütebilmektedirler.

Geçtiğimiz yıl içerisinde sadece basına yansıyan 4 ya da 5 adet firma yöneticisi Fettö örgütü üyesi olmakla suçlanıp yurtdışına kaçmıştırlar.Kimilerinin sahipleri hapse atılmıştır.Amaç birilerine kulp takmak olduktan sonra bin türlü mazeret yaratmak kolaydır.İşin arka planında olan ise sadece maddi çıkarlardır.Bu firmalar bu sektörde en az 20 yıldır varolan,binlerce insanın eğitim almasına yardımcı olmuş kurumlardır.Bizler politikacı değiliz,bizler sadece eğitim danışmanlık acentesiyiz.İşimiz dünya çapında araştırma yaparak,gençlerin en iyi eğitimi alabilecekleri okulları tespit etmek,sorunsuz bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktır.

Danışman firma seçiminizde lütfen firmanın sektördeki deneyimine dikkat ediniz.Çünkü alacağınız eğitim bütün hayatınızı nasıl geçireceğinizi beliryecektir.Bu bilgiyi de size ancak sektördeki deneyimli firmalar verebilir.

Daha dün kurulmuş,politik ilişkileri güçlü olduğu için sadece para amacıyla bu işi yapmaya başlamış firmalardan uzak durunuz.Bu firmaların amacı sizin cebinizdeki bütün parayı almaktan başka birşey değildir.

Visa Travel And Study Abroad(Visa yurtdışı eğitim) alanında uzman kadrosuyla,yurtdışında eğitim almış profesyonel çalışanlarıyla,başta Amerika olmak üzere birçok ülkedeki eğitim programlarını araştırmakta ve online haber portalı olma özelliğiyle,öğrencilere tamamen ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunmaktadır.

Visa Travel And Study Abroad(Visa yurtdışı eğitim),meslek okulları,yabancı dil okulları ve üniversitelerde verilen eğitimler hakkında güncel makaleler yayımlayarak öğrencilerin ilgili programlara nasıl kayıt olacakları konularında bilgiler verir.

Visa Travel And Study Abroad(Visa yurtdışı eğitim) ayrıca yurtdışına gitmek isteyen öğrencilerin yurtdışındaki güvenli konaklama seçenekleri ya da seyahat seçenekleri konusunda da öğrencilere en uygun alternatifleri sunmaktadır.

Visa Travel And Study Abroad(Visa yurtdışı eğitim) olarak amacımız;öğrencileri yurtdışı eğitimin her alanında bilgilendirmek,yurtdışındaki okullarda verilen ya da verilecek olan eğitim programları konularında haberler yayımlayarak sizlere güncel bilgiler sunmaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.