University Of Houston

0
2469

University of Houston,TX;Amerikan üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrenciler için ileri seviyede akademik ingilizce eğitimleri verir.Amerikan üniversitelerine kayıt olmak için iki şart vardır birincisi TOEFL sınavından en az 80 olmak üzere belirli bir skor almak ya da başvurulan ünivesitenin kendi ingilizce sınavından geçerli not almak.University of Houston lisans eğitimi başvurusunda bulunan öğrencilerden,ingilizce yeterlilik testini geçemeyen adaylar için şartlı lisans kabul imkanı sunar.

Fall-Spring-Summer sesions olarak senede üç dönem eğitim veren ingilizce kursu adayları lisans eğitimi için gerekli ingilizce seviyesine hazırlamayı amaçlar.Kurs başlangıç tarihleri aşağıdaki tablodaki gibidir.

Fall 2017 Tuesday, September 12 Thursday, December 14
Spring 2018 Tuesday, January 16 Thursday, April 26
Summer 2018 Tuesday, May 15 Thursday,August 9
Summer II 2018 Thursday, June 21 Thursday, August 9
Fall 2018 Tuesday, September 11 Thursday, December 13
Spring 2019 Tuesday, January 15 Thursday, April 25
Summer 2019 Tuesday, May 14 Thursday, August 8
Summer II 2019 Thursday, June 20 Thursday, August 8

 

University of Houston,TX lisans eğitimi  uluslararası öğrenciler kayıt kabul son başvuru tarihleri aşağıdaki gibidir

Spring: October 1
Summer: April 1
Fall: June 1

Önceki İçerikSam Houston State University İngilizce Dil Okulu
Sonraki İçerikKanada’ya Giden Öğrenci Sayılarındaki Artış
Iy. Tay.
Visa Yurtdışı Eğitim sitesinin genel yayın yöneticisiyim.Konusu eğitim olan hatta 18-50 yaş grubunu ilgilendiren hemen her konuda tabiki eğitimle ilgili olarak bilgiler toplayıp sizleri sürekli gelişmelerden haberdar etmek için çalışıyoruz.Sağladığımız yurtdışı eğitim konuları,üniversiteler,dil okulları,vizeler,seyahat,konaklama,turizm,sinema tamamen güncel olup dünyanın birçok ülkesindeki üniversite dil kursu seyahat acentası otel havayolu gibi kurumlarla sürekli işbirliği içerisinde gelişmeleri ve haberleri sizler için yayınlıyoruz.Aynı zamanda uluslararası öğrenciler için ofislerimizde birebir destek ve danışmanlık hizmetlerimizde devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.